Ekstremalaus vairavimo pamoka užtikrintam vairavimui!

 • 6000
  20711Lt
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Norite išlikti saugiais ir gebėti kontroliuoti automobilį įvairiose situacijose? Turite vairavimo patirties tačiau nesate tikri, kaip pasielgtumėte netikėtoje situacijoje? Siūlome programą, kurios metu geriau pažinsite asmeninį automobilį, patobulinsite savo vairavimo įgūdžius ir užtikrintai jausitės vairuodami gatvėse.
   

  Intensyvaus eismo sąlygomis visi vairuotojai pastoviai susiduria su situacijomis, kai būtina labai greitai ir tiksliai atlikti vieną ar kitą manevrą, turint tam mažai vietos ir dar mažiau laiko. Sugebėjimas laiku, greitai ir saugiai atlikti reikiamą manevrą – užtikrins Jūsų artimųjų, draugų bei aplinkinių saugumą.

  Programos tikslas – atsižvelgiant į mokymų dalyvių individualią patirtį, patobulinti jų vairavimo įgūdžius bei išmokyti greitai ir saugiai manevruoti ekstremaliomis sąlygomis. Programa padeda suvaldyti automobilį manevruojant tarp kliūčių bei staigiai ir tiksliai jį sustabdyti. O svarbiausia – vairuotojas geriau pažįsta tiek savo, tiek automobilio galimybes, kas užtikrina optimalesnį vairavimą kasdieninėmis sąlygomis.

  Mokymų metu kartu su profesionaliu vairavimo instruktoriumi Jūs įvertinsite esamus vairavimo įgūdžius ir esant reikalui juos pakoreguosite, užkertant kelią dažniausiai daromų klaidų atsiradimui.

  Programa susideda iš vairavimo pratimų, kurių metu tobulinami praktinio vairavimo įgūdžiai manevruojant bei ekstremaliai stabdant. Intensyvaus vairavimo mokymo metodų pagalba gerinamas automobilio pajautimas, valdymo tikslumas, o profesionalaus instruktoriaus patarimų dėka mokomasi nekartoti tų pačių klaidų.

  Mokymams rekomenduojame naudoti savo automobilį, bet galima ir SVC automobilio nuoma.

  Mokymų trukmė: 2 akad. valandos (90 minučių)
  Praktinio vairavimo vieta: Sportinio vairavimo centro autodromas, Širvintų r.